Zaburzenia psychiczne okresu dojrzewania

Cyklotymia jest przekazywana, jak małe zaburzenie psychiczne, określane podobnie jako stan depresyjny, który zawsze zwykle nie wymaga leczenie farmakologicznego. Cyklotymia często porównywalna jest do dystymii, jednak oba schorzenia psychicznie dość wiele się z siebie różnią.

Zaburzenie psychiczne W poniższym artykule skupimy się na dokładnym zaprezentowaniu, czym jest wprowadzona anomalia psychiczna. Zaczynając zatem od początku, cyklotymia jest zaburzeniem psychicznym. Prawdopodobnie stanowić elementem wysyłającym do stworzenia choroby afektywnej dwubiegunowej. Jej wykrycie jest możliwe zazwyczaj w głównej i trzeciej części bycia człowieka, ogranicza się zazwyczaj z nadużywaniem alkoholu i kieruje do ważnej destabilizacji w życiu społecznym.

dr farinDr Farin Man. αποτελεσματικά χάπια αδυνατίσματος

Leczenie Oczywiście, wykryta cyklotymia powinna zostać już poddania leczeniu. Jednak, jak wspomniano wcześniej, nie będzie ostatnie stricte leczenie farmakologiczne, odpowiednie do systemu leczenia depresji, bowiem podawane preparaty będą zawierały często zadanie stabilizujące nastrój, a dopełnieniem leczenia będzie psychoterapia.

Fazy Zapadnięcie na cyklotymię charakteryzuje się uciążliwymi zmianami nastroju. Ważna ją rozbić na dwie fazy:

Faza subdepresji, na jaką tworzą się: abulia, czyli kłopot z podejmowaniem decyzji, apatia, spadek libido oraz permanentne zmęczenie i motywy z koncentracją, zaburzenia łaknienia, bezsenność, ciągłe poczucie pustki, smutku oraz minusie wsparcia, nieumiejętność odczuwania przyjemności, zaniedbywanie się, brak energii, pesymistyczne wiedze i wycofanie społeczne. Faza hipomanii, czyli dobry humor, wesołość, euforia, wysoka samoocena i pewność siebie, wzmożony popęd seksualny, pobudzenie psychoruchowe i ograniczone zapotrzebowanie na sen, gonitwa myśli, słowotok, spadek zdolności racjonalnego myślenia, kłopoty z uwagą uwagi, siła i wrogość, poczucie mocy oraz entuzjazm, podejmowanie ryzykownych zachowań, urojenia.

Wada ta wciąż pojawia się u kobiet, które mają na dwubiegunowość. Poza tym pomysł posiadają również takie składniki jak wysoki poziom kortyzolu, niski poziom serotoniny, jak i i stresujące sytuacje. Również bardzo duży nacisk pamiętają również wykształcenie i miejsce, w której żyją potencjalnie chorujące osoby.